fbpx

Можливі вимкнення: Прикарпаттяобленерго сформувало шість нових черг

Суспільство 19:40, 17.05, 2023

Прикарпаттяобленерго звернулося до споживачів, щоби ті були готові до можливих погодинних вимкнень через дефіцит в енергосистемі і перевірили свою чергу. Енергетики розробили нові черги на вимкнення.

“Можливі вимкнення – знайдіть свою чергу”, – закликали в обленерго.

За інформацією НЕК «Укренерго», виробництва електроенергії наразі достатньо для покриття споживання. Однак є ймовірність виникнення дефіциту в енергосистемі та застосування графіків погодинних вимкнень через проведення ремонтних робіт на пошкоджених енергетичних об’єктах у рамках підготовки до опалювального сезону.

“За той проміжок часу, поки графіки не застосовувались, ми доопрацювали схеми мереж та виокремили більше адрес, сформували нові шість черг замість чотирьох, заради соціальної справедливості. Тому радимо не чекати повідомлення про застосування графіків, а з’ясувати чергу вимкнень за своєю адресою уже зараз”, – радять прикарпатцям.

Де з’ясувати свою чергу:

– сайт компанії, кнопка «Графіки аварійних вимкнень» або https://svitlo.oe.if.ua/ – перевірити чергу за номером особового рахунку, адресою, номером лічильника.

– сайт компанії, загальні переліки адрес за чергами: https://oe.if.ua/uk/sections/5e9f1c5fdb9c42704449b999…

– чат-бот у Viber https://chats.viber.com/oeifuabot, кнопка «Черга вимкнень».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: