fbpx

Муніципали прогнали з міського озера підлітків, які кидали у воду одягнених дівчат

Суспільство 10:36, 21.08, 2019

Учора на міському озері в Івано-Франківську чергові рятувально-водолазної станції викликали “Муніципальну варту” і поліцію.

Рятувальники станції на міському озері провели 2 рейди веслувальним човном. В районі міського пляжу виставили рятувальний пост з 10.00 год. до 20.45 год., де працювали 3 рятувальники з човном.

Чергові зупинили трьох франківців, які вирішили переплисти озеро, й провели з ними профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

О 18.53 год. в районі міського пляжу (пірс біля СК «Альбатрос») рятувальник рятувального поста Івано-Франківської рятувально-водолазної станції зафіксував порушення Правил охорони життя людей на водних об’єктах групою підлітків (7 осіб), які поводили себе неадекватно, кидаючи двох одягнених дівчат у воду. На зауваження рятувальника не реагували.

Про порушення Правил охорони життя людей на водних об’єктах рятувальники повідомили працівників КП «Муніципальна варта». На місце події прибули працівники «Муніципальної варти» та працівники поліції. Правоохоронці вивели молодих людей з території пляжу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: