fbpx

Митрополит Володимир у Різдвяному посланні: «Таємниця справжнього щастя – бути потрібним комусь»

Суспільство 09:01, 07.01, 2021

У своєму Різдвяному посланні Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ владика Володимир Війтишин підкреслив, що ми по-особливому переживаємо цьогорічне Різдво.

«Мабуть, у декого може промайнути думка: «А що є радісного тепер, коли уже майже рік боремося з пандемією, викликаною коронавірусною хворобою?». Дорогі брати і сестри, цей празник Різдва Господа нашого Ісуса Христа є особливо близьким нам сьогодні, у нелегкий час боротьби з цією недугою, яка охопила усю земну кулю», – зазначає автор послання.

За його словами, роздумуючи над таїнством Воплочення Божого Сина, розуміючи, що у світ прийшла досконала Божа Любов, пильно вдивляючись у події понад двотисячолітньої давнини, ми вкотре можемо переконатися, що Господь з нами.

Митрополит Володимир у своєму Різдвяному посланні передає слова вдячності сотням і тисячам вірних нашої архієпархії, які відгукнулися на заклик Церкви і підтримали усі цьогорічні соціальні ініціативи із закупівлі захисного інвентаря та антисептичних засобів для потребуючих, апаратів штучної вентиляції легень, наданню безкоштовних обідів найбільш вразливим категоріям населення, братам-семінаристам та усім, чиїх імен годі перелічити.

«Особливі слова нашої поваги і вдячності нехай пролунають у кожній родині лікаря, медичної сестри, санітара, педагога чи катехита. Усі вони протягом цього нелегкого року спричинилися не тільки до полегшення фізичних страждань, але й несли у наші домівки слова втіхи, надії та любові», – каже митрополит.

І додає, що ми, як християни, своїм життям повинні завжди свідчити присутність Божественної любові у світі, показуючи, що є приналежними до Христової родини – Церкви – і служимо, за прикладом Господа, всім людям.

Митрополит Володимир також пригадав та закликав до ревної молитви за наших воїнів, які вже сьомий рік боронять Батьківщину Україну від ворожих зазіхань.

«Згадуємо у молитві нашу молодь та старших віком людей, владу, поліцію, переселенців та заробітчан. Молимося за усіх хворих і терплячих, а також усіх, хто пережив чи переживає випробування цим підступним вірусом, а особливо за «ангелів-хоронителів» сьогодення – лікарів та усіх медичних працівників», – зазначив архієрей.

«Нехай події Різдва Христового ще більше згуртують нас, додадуть сили і наснаги жити, любити і служити Господеві та Батьківщині нашій Україні», – побажав митрополит.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: