fbpx

На 54-му році помер франківський священник Володимир Палієнко

Суспільство 15:47, 17.07, 2020

У п’ятницю, 17 липня, на 54-му році життя та 19-му році священничого служіння помер священнослужитель Івано-Франківської архїєпархії УГКЦ о. Володимир Палієнко.

Отець Володимир Палієнко народився 8 червня 1967 р. в м. Рудках Самбірського району Львівської області. Після закінчення місцевої середньої школи навчався в Львівському музичному училищі, а опісля був призваний на військову службу до армії, інформує пресслужба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

У 1997 р. вступив спершу до Перемишльського Теологічного інституту, а опісля перевівся на навчання до Івано-Франківського Катехитичного Духовного інституту (нині – Академія святого Івана Золотоустого). В лютому 1999 р. вступив до Місійного Товариства св. Апостола Андрія.

Дияконські свячення отримав 30 листопада 2001 р., а ієрейські – 1 грудня 2002 р. з рук світлої пам’яті Владики Софрона Мудрого. Здійснював душпастирське служіння для українців греко-католиків в Естонії та Іспанії. Останнім місцем служіння було с. Лужки Долинського району.

Поховають отця Володимира Палієнка в м. Рудках Самбірського району Львівської області.

17 липня (п’ятниця)

19:00 год. – Чин священичого парастасу;

18 липня (субота)

13:00 год. – Чин священичого похорону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: