fbpx

На боротьбу з COVID-19 у школах Прикарпаття у 2021 році не виділили коштів

Суспільство 11:44, 13.04, 2021

На 2021 рік кошти для придбання засобів індивідуального захисту, засобів дезінфекції навчальним закладам Івано-Франківської області не передбачені.

Про це йдеться у відповідях Івано-Франківської обласної державної адміністрації на запити експертної організації StateWatch.

При цьому у 2020 році з метою створення безпечних умов здобуття загальної середньої освіти для навчальних закладів області було придбано засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції на суму 23,1 млн грн, з них:

  • 20,95 млн грн було використано за рахунок коштів з державного бюджету;
  • 2,15 млн грн – за кошти бюджету Івано-Франківської області.

Івано-Франківська ОДА повідомляє, що в області нараховується 655 закладів загальної середньої освіти, в яких навчається 161 046 учнів та числиться 21 332 педагогічні працівники. У загальноосвітніх навчальних закладах також налічується 12 956 класних кімнат, включаючи лабораторії.

За наданими Міністерством освіти та науки розрахунками про кількість коштів, необхідних для забезпечення шкіл медичними масками та дезінфікуючими засобами різних видів, на одного учасника освітнього процесу необхідно три маски протягом одного навчального дня.

Згідно з цією інформацією, кожного навчального дня в області мають витрачати 547 134 грн для забезпечення учасників освітнього процесу масками, якщо закупівельна ціна однієї маски буде становити 1 гривню. Крім того, для створення безпечних умов навчання навчальні заклади потребують кошти на дезінфікуючі засоби для поверхонь та дезінфектори для рук.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: