fbpx

На Бурштинську ТЕС не пустили екоінспекторів, які прибули за скаргою

Суспільство 19:19, 21.07, 2021
НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

Учора, 20 липня, на Бурштинську ТЕС прибули інспектори Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Їх укотре не пустили на підприємство.

Приводом для перевірки стала скарга щодо наднормового забруднення станцією атмосферного повітря 24 червня.

Бурштинська ТЕС була змушена відмовити у допуску представників інспекції через недотримання основних положень чинного законодавства щодо здійснення перевірок, інформує підприємство на офіційній сторінці у Фейсбук.

“В зазначений період Бурштинською ТЕС було опубліковано роз’яснення, зокрема, що 24 червня, у зв’язку з дефіцитом електроенергії в ОЕС України, на Бурштинську ТЕС надійшла команда від диспетчера НЕК «Укренерго» про включення додаткового енергоблоку. О 17:18 енергоблок №3 був включений у мережу. При збільшенні навантаження у вечірній час та завантаженні блоку о 20:02 вийшов з ладу автоматичний регулятор палива, що призвело до порушення режиму горіння в паливні котла і спричинило викид темного диму, який тривав менше 2 хвилин”, – пояснили спільноті в мережі.

Оперативний персонал миттєво зреагував в цій ситуації та в ручному режимі відновив процес горіння в паливній, запевняє адміністрація.

Наразі Бурштинська ТЕС працює в штатному режимі та здійснює свою діяльність з дотриманням усіх вимог природоохоронного законодавства, додають на сторінці.

Втім кілька годин тому на ТЕС сталася позаштатна ситуація.

Так, сьогодні, 21 липня, о 15:05 енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС відключити від мережі енергоблок №3 для оперативного ремонту димососа Б.

“Ремонтники уже приступили до усунення несправностей та в найближчий термін відновлять його працездатність. Відключення блоку не вплинуло на тепло- і електропостачання Бурштинського енергоострова. Станція продовжує нести навантаження 653 МВт. В роботі енергоблоки №5, 6, 7, 8, 9 та 10”, – інформують на ТЕС.

КУРС писав, що Бурштинська ТЕС перша у Європі за викидами двоокису сірки – дослідження

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: