fbpx

На час призовної кампанії Міноборони відкрило "гарячу лінію"

Суспільство 13:47, 10.03, 2020

З 2 березня задля інформування та надання фахових роз’яснень з питань організації і проведення призовної кампанії «Весна – 2020» в режимі «онлайн» на базі Саll-центру Міноборони відкрито спеціальну телефонну «гарячу» лінію.

На запитання громадян та призовників упродовж березня – червня 2020 року відповідатимуть фахівці Збройних cил України.

«Гаряча» лінія працюватиме з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, а також щосуботи з 09:00 до 15:00 за номером 0-800-50-04-42.

Усі запитання, що надходитимуть від громадян, будуть опрацьовуватися фахівцями ЗС України, а також територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки (військовими комісаріатами).

Враховуючи, що відповідно до статті 16 Закону прийняття рішення про призов громадян на строкову військову службу, звільнення або надання відстрочки від призову на строкову військову службу покладається виключно на відповідні призовні комісії, Міністерство оборони України направило листа головам обласних призовних комісій з рекомендаціями розглядати питання надання відстрочки від призову на строкову військову службу придатним за станом здоров’я громадянам України віком 18-19 років, відповідно до частини п’ятнадцятої статті 17 Закону. У разі бажання громадян зазначеної категорії проходити строкову військову службу здійснювати призов у встановленому порядку за їхньою письмовою згодою.

Крім цього, як і раніше, військовослужбовці строкової військової служби не залучатимуться до виконання завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: