fbpx

На COVID-19 перевірили мешканців та персонал міського геріатричного пансіонату

Суспільство 18:18, 01.06, 2020

У геріатричному пансіонаті села Черніїв Івано-Франківської ОТГ немає хворих на COVID-19.

Про це на брифінгу повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Провели тестування у геріатричному пансіонаті у селі Черніїв, у нас уже є міський геріатричний пансіонат. Жодного випадку захворювання, всі тести є від’ємними”, – каже Руслан Марцінків.

Нагадаємо, геріатричний пансіонат Чернієва перейшов у підпорядкуваня департаменту соцполітики Івано-Франківської міської ради після того, як створили об’єднану територіальну громаду.

В Івано-Франківську є ще один геріатричний пансіонат – обласний, що на вулиці Медичній. Заклад підпорядковується обласній раді.

26 травня омбудсман Людмила Непийвода разом із регіональною координаторкою взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Івано-Франківській області Світланою Дем’янчук здійснили моніторинговий візит до Івано-Франківського геріатричного пансіонату Івано-Франківської обласної ради з плановою перевіркою щодо стану забезпечення цього закладу заходів із запобігання та поширення COVID-19. Результати цього візиту оприлюднили на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Регіональна представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода заявила про приховування інформації про випадки підозри чи захворювання на коронавірусну інфекцію в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті.

Керівник закладу Володимир Яворський заперечив цю інформацію.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: