fbpx

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу

Суспільство 16:55, 12.11, 2019

Науковий ярмарок для дітей «Дні науки» провели в Івано-Франківську. У містечку «Нова енергія» ІФНТУНГ презентували нові виставкові експонати, а також майстер-класи та наукові досліди.

Містечко Нова Енергія New Energy минулої неділі презентвало супернаукову програму з цікавими науковими шоу, майстер-класами та екскурсією музеєм. Зокрема, для дітей облаштували спеціально на “Дні науки” три нові наукові лабораторії.

Для переможців розгірашу у фейсбуці презентували нове наукове шоу «Oxy Show». Цей перформанс показали публіці вперше.

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу 1

Друзі, День науки в Науковому містечку «Нова Енергія» розпочався!Нове Наукове «OXY show» для переможців розіграшу у Facebook стартувало! Сьогодні ще багато цікавого, наукові локації, розіграші! Чекаємо Вас о 12 год.

Опубліковано Нова Енергія New Energy Неділя, 10 листопада 2019 р.

Для всіх учасників “Дня науки” провели безкоштовний майстер-клас “3D-технології”.

«Ми впевнені, інженер з 3D-моделювання та друку – це професія майбутнього. Участь дитини в майстер-класі дає можливість зробити перший крок до розуміння цієї цікавої та перспективної галузі – юні інженери можуть навчитися створенню тривимірних моделей людей, а найменші відвідувачі освоїти 3D-ручки. Ми створили першу у Західному регіоні 3D-ШКОЛУ та розробили адаптовані для дітей курси з 3D-моделювання та 3D-друку. Після майстер-класу дитина зможе зрозуміти, чи захоплює її робота з 3D-моделями, та визначитися у початку навчання на курсі 3D-моделювання та 3D-друку», – зауважують організатори.

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу 3

Презентували ще один безкоштовний майстер-клас – «Наукова кухня». Це фантастичний світ фізики, хімії та кулінарії в одній тарілці.

«Щодня, коли ми переступаємо поріг кухні, там відбувається кулінарна магія. Ми хочемо допомогти розібратися дитині в захопливих фізико-хімічних процесах з їжею, яку вона готує. На звичні речі поглянути очима юного дослідника і науковця. Багато цінної інформації про здорове харчування, цікаві експерименти і повно всілякої смакоти», – анонсували науковці.

Під час майстер-класу від студії архітектури і дизайну “ARTHouse” дітей навчали не лише азам архітектури та дизайну за допомогою харчових продуктів, а й дозволяли з них будувати смачні архітектурні споруди та прикрашати їх. Таке своєрідне навчання прекрасному, відчуттю гармонії форм, кольорів, текстур, масштабів та об’ємів.

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу 5

Відбувся ще один незвичний та корисний майстер-клас харчової лабораторії «Кус-кус», на якому виховували справжніх інспекторів з якості продуктів. Цікаві досліди та 100% критичного мислення. Досліджували все, що ми купуємо щодня: молочні продукти, овочі та фрукти, соки-води, мʾясні продукти».

На завершення дня відбулося улюблене франківцями «TESLA ENERGY SHOW».

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу 7

Як усе відбувалося – у сюжеті ТРК “Карпати”.

На День науки в "Новій енергії" влаштували три нові лабораторії і показали шоу 9

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: