fbpx

На Долинській міськраді відремонтували годинник, що вийшов з ладу два роки тому

Суспільство 16:53, 12.07, 2021

Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, член комітету підтримки Європейського консерваторіуму дзвіниць і вежових годинників С.Е.С.Н. в Парижі Олексій Бурнаєв відремонтував годинник, встановлений на будівлі Долинської міської ради.

Годинник був встановлений 2003 року, але два роки тому після сильної грози взагалі вийшов з ладу.

«З часу його виробництва минуло 20 років. Але відмінними залишилися характеристики для живлення. Механізм ходу був у хорошому стані, так само як і двигун приводу, лампи підсвітки та інші елементи. Та без замін не обійшлося, оскільки не було комплектуючих, які вже не виробляються. Щоб механізм був сумісний з музикою – замінили на нову сучасну систему. Це практично новий годинник», – відзначає Олексій Бурнаєв.

Проведено технічне обслуговування вузлів механічного приводу стрілок, електронної системи керування годинником, заміну окремих вузлів блоку виконання цифрових мелодій, інформує пресслужба Долинської міськради.

Тепер годинник програє мелодії за хвилину до:

12:00 год. – Гімн України

09:00 та 18:00 – «Червона калина»

Після 21:00 год. і до 09:00 ранку вирішили встановити обмеження на бій, щоб не тривожити сон жителів сусідніх будинків густозаселеного мікрорайону.

З 09:00 ранку годинник б’є години і чверті кожні 15 хвилин.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: