fbpx

На дорогах Прикарпаття – посилений контроль дотримання швидкості і ПДР

Суспільство 18:22, 24.07, 2020

З 23 липня до 30 серпня триває комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності на дорогах – на території всієї країни загалом та Івано-Франківщини зокрема.

Поліція ще більш посилено контролює безпеку дорожнього руху, стежить за дотриманням ПДР та вживає заходів задля запобігання загибелі та травмуванню людей на дорозі.

Зокрема, створено додаткові автопатрулі, які наглядатимуть за дорожнім рухом на найбільш аварійних ділянках доріг, насамперед у дні підвищеної аварійності.

Також збільшено кількість екіпажів для нагляду за безпекою руху на найбільш аварійних ділянках доріг державного значення.

Увага патрульних ще більше спрямована на виявлення фактів порушення учасниками дорожнього руху ПДР, які призводять до настання ДТП. Це керування транспортним засобом у стані сп’яніння, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть та обгону, користування пасками безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, зокрема дітей, користування під час руху засобами зв’язку, недотримання водіями транспортних засобів правил проїзду пішохідних переходів, а також порушення ПДР пішоходами та велосипедистами.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: