fbpx

На два фронти: анестезіолог з Франківська працює у дитячій лікарні та їздить на ротації під Бахмут

Суспільство 14:15, 16.05, 2023

Лікар-анестезіолог з Франківська 26-річний Роман Штибель від минулого літа працює на два фронти – рятує немовлят у реанімації Обласної дитячої лікарні і разом із бойовим медоб’єднанням “Госпітальєри” рятує поранених українських захисників на передовій.

Рідний брат та батько Романа Штибеля – у ЗСУ, вони – військові медики. Молодий лікар вирішив працювати, що називається, на два фронти. Бо у мирному місті його професія не менш потрібна, аніж у стабілізаційному пункті неподалік Бахмута, розповідають Факти.

Торік Роман зрозумів, що, окрім медичної, зобов’язаний отримати ще й і військову освіту. Він якраз закінчував навчання у Івано-Франківському медуніверситеті. Паралельно проходив вишкіл у медичному об’єднанні “Госпітальєри”.

На два фронти: анестезіолог з Франківська працює у дитячій лікарні та їздить на ротації під Бахмут 1

У першу ротацію на передову поїхав одразу після того, як склав державний іспит.

Коли повернувся з передової, його одразу ж запросили на роботу в реанімацію обласної дитячої лікарні. Тут він проходив інтернатуру. І залишився працювати. Каже, якби не підтримували колеги та керівництво лікарні, одночасно волонтерити та працювати він просто не зміг би.

Щомісяця Роман їздить з “Госпітальєрами” надавати допормогу пораненим. Завжди працює в одній і тій самій бригаді. Тут всі – з різних куточків України.

На два фронти: анестезіолог з Франківська працює у дитячій лікарні та їздить на ротації під Бахмут 2

“Я з Франківська, анестезіолог мій зі Львова, хірург з Вінниці, водій з Одеси, а медик з Києва”, – перераховує Роман.

Вони мали б лише евакуйовувати поранених з передової, але через велику потребу у лікарях часто працюють в стабілізаційних пунктах. Там і живуть. За кілька днів Роман рушає у п’яту ротацію.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: