fbpx

На двох регіональних дорогах Прикарпаття латають вибоїни і ями

Суспільство 12:53, 23.06, 2023

Протягом тижня Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області здійснює комплекс робіт із експлуатаційного утримання доріг державного та регіонального значення.

Станом на сьогодні ліквідовують вибоїни на Р-20 Тязів – Старі Кути на ділянках с. Побережжя – с. Стриганці, с. Милування – с. Клубівці та на Р-84 Бібрка – Бурштин – Калуш у с. Копанки. Асфальтуємо локальними картами і ремонтуємо пневмоструменевим методом.

Ремонтують бар’єрне огородження та встановлюють світловідвертальні елементи на Н-09 Мукачево – Львів у селах Потік та Підкамінь.

Наносять дорожню розмітку на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський від селища Ворохта до селища Верховина.

Поновлюють пішохідні переходи на Н-09 Мукачево – Львів у м. Бурштин, с. Конюшки, с. Бабухів, с. Вербилівці, м. Рогатин та с. Підкамінь, на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський біля с. Шепарівці.

Влаштовують тротуари на Н-10 Стрий – Мамалига в селі Марківці.

Скошують траву на узбіччях та кюветах на Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Косівському районі, на Н-09 Мукачево – Львів від Рогатина до межі із Львівською областю, на Н-10 Стрий – Мамалига.

Дорожники нагадали про можливості проведення нагальних ремонтних робіт на інших дорогах за участі та співфінансування територіальних громад.

На двох регіональних дорогах Прикарпаття латають вибоїни і ями 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: