fbpx

На Франківщині демонтували дві незаконні АЗС

Суспільство 17:46, 28.12, 2019

Співробітники Служби безпеки України у межах понад 20 кримінальних проваджень припинили діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних комплексів у всіх регіонах України.

В Івано-Франківській області СБУ спільно з поліцією за процесуального керівництва прокуратури області провела перевірку одинадцяти АЗС. Встановлено, що нелегальні автозаправні станції не працюють. Проведено демонтаж двох незаконних АЗС. Стосовно однієї Державною фіскальною службою складено протокол за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає штраф в сумі 250 тисяч гривень. Проводиться її демонтаж, передає Управління СБУ в Івано-Франківській області.

Працює спільна міжвідомча група під головуванням прокурора Івано-Франківської області у складі співробітників Управління СБУ в Івано-Франківській області, ГУ НП в Івано-Франківській області, ГУ ДФС в Івано-Франківській області та ГУ ДПС в Івано-Франківській області.

Операція здійснюється під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури із залученням фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представниками керівництва місцевих територіальних громад.

Наразі фахівці продовжують демонтаж незаконних конструкцій.

Триває досудове слідство.

Демонтаж нелегальної АЗС

СБУ: через нелегальні заправки бюджет втратив мільярди гривень Співробітники Служби безпеки України у межах понад 20 кримінальних проваджень припинили діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних комплексів у всіх регіонах України.Оперативники та слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували із порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність становила підвищену небезпеку для оточуючих та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, лише за два роки сума несплачених державі податків перевищила 10 мільярдів гривень.Під час спецоперації, яка проводилась на виконання доручення Президента України, підрозділи обласних управлінь СБУ провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують небезпечні для життя та здоров’я громадян паливно-мастильні матеріали.Зокрема, в Івано-Франківській області СБУ спільно з поліцією за процесуального керівництва прокуратури області провела перевірку одинадцяти АЗС. Встановлено, що нелегальні автозаправні станції не працюють. Проведено демонтаж двох незаконних АЗС. Стосовно однієї Державною фіскальною службою складено протокол за ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає штраф в сумі 250 тисяч гривень. Проводиться її демонтаж. Працює спільна міжвідомча група під головуванням прокурора Івано-Франківської області у складі співробітників Управління СБУ в Івано-Франківській області, ГУ НП в Івано-Франківській області, ГУ ДФС в Івано-Франківській області та ГУ ДПС в Івано-Франківській області.Операція здійснюється під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури із залученням фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представниками керівництва місцевих територіальних громад.Наразі продовжується демонтаж фахівцями незаконних конструкцій.Триває досудове слідство.

Опубліковано Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Субота, 28 грудня 2019 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: