fbpx

На Франківщині поліцейські провели профілактичні бесіди з ромами

Суспільство 09:26, 21.12, 2019

Поліцейські превенції Прикарпаття зустрілися з національними меншинами. Під час зустрічі йшлося про недопустимість дискримінації ромської національної меншини, вчинення протиправних дій щодо її представників. Обговорили проблемні питання, визначили, як має відбуватись співпраця між представниками правопорядку і представниками ромських громад.

Вчора працівники превентивної діяльності ГУНП в області прибули до одного із таборів в Надвірнянському районі та провели роз’яснювальну роботу з особами ромської національності щодо запобігання та недопущення будь-яких конфліктів на етнічному ґрунті. Крім того, зі старійшиною табору поліцейські обговорили питання щодо взаємообміну інформацією для своєчасного реагування та уникнення будь-яких протиправних дій, які можуть спровокувати або спричинити порушення публічного порядку.

На Франківщині поліцейські провели профілактичні бесіди з ромами 1
На Франківщині поліцейські провели профілактичні бесіди з ромами 2
На Франківщині поліцейські провели профілактичні бесіди з ромами 3
На Франківщині поліцейські провели профілактичні бесіди з ромами 4

За кожним місцем проживання осіб ромської національності закріплено дільничного офіцера поліції, який обслуговує поліцейську дільницю, де розташований табір.

Поліцейські розробили плани превентивних заходів, спрямованих на попередження та протидію конфліктів на етнічному ґрунті, зокрема стосовно осіб ромської національності, недопущення міжнаціональної ворожнечі.

Правоохоронці захищають права всіх без винятку громадян і не ділять людей за етнічною, расовою та іншими ознаками, наголошують в Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: