fbpx

На Франківщині відновили ремонт автотраси, яка має стати швидкісним транспортним коридором країни

Суспільство 10:19, 26.02, 2021

Стартували роботи на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка у її частині, що пролягає Івано-Франківською областю.

Амбітний проєкт презентували 23 лютого на Президентському форумі «Україна-30». Голова Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Олександр Кубраков повідомив, що в рамках флагманського проєкту до 30-річчя Незалежності України мають намір фактично збудувати нову дорогу М-30 Стрий – Ізварине. Вона об’єднає діючі на сьогодні дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та М-04 Знам’янка – Луганськ і має стати найпотужнішим швидкісним транспортним коридором країни – завдовжки 1400 км – між західними і східними областями.

На Франківщині відновили ремонт автотраси, яка має стати швидкісним транспортним коридором країни 1
Проєкт нової швидкісної автотраси

24 лютого згідно з цим проєктом на замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області за кошти Державного бюджету підрядне підприємство продовжило розпочатий у минулому році капітальний ремонт частини дороги майбутньої швидкісної траси М-30 Стрий – Ізварине.

На Франківщині відновили ремонт автотраси, яка має стати швидкісним транспортним коридором країни 2
У Рогатині стартували роботи

Стартували з ремонту одразу двох мостових переїздів на автошляху М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на об’їзній Рогатина та неподалік села Пуків Рогатинської територіальної громади. Тут зняли старе асфальтобетонне покриття. Демонтують бетонні консолі та перила, щоб замінити їх на нові.

На Франківщині відновили ремонт автотраси, яка має стати швидкісним транспортним коридором країни 3
Знімають старе покриття

Зі встановленням відповідного температурного режиму на цих мостах влаштують нову бетонну основу, гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття. Проєктом капітального ремонту цієї дороги передбачено влаштування двох шарів асфальтобетону на 13 км.

Торік за проєктом влаштували вирівнюючий шар на ділянці від села Пуків до межі з Тернопільською областю.

Замовник капітального ремонту дороги – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу. Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Фінансування – держбюджет. Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: