fbpx

На Франківщині запрацював проєкт допомоги людям, що втратили близьких на війні

Суспільство 12:55, 14.10, 2022

В області запрацював соціальний проєкт психологічної допомоги людям, що втратили близьких на війні.

Його реалізує Івано-Франківська філія Інституту психології здоров’я за підтримки Національного центру підтримки у скорботі. Проєкт пропонує спілкування зі спеціалістом-психологом та психотерапевтом в колі людей, які опинилися в подібних обставинах. Групи діють на безоплатній основі, розповіла керівниця Центру надання психологічної допомоги людям в горі при Інституті психології здоров’я, психотерапевтка Галина Дичковська.

Психологічна допомога людям, що втратили близьких, надається у Франківську та Коломиї, офлайн і онлайн за двома напрямками:

– Стабілізація та психологічна підтримка сім’ям, в яких є пропалі безвісти чи полонені;

– програма психологічної підтримки людям, що втратили рідних внаслідок смерті.

Зареєструватися можна тут.

Для тих, хто втратили близьких внаслідок смерті та відчуває вплив на здатність виконувати повсякденні обов’язки, порушення стану здоров’я, сну, апетиту, неможливість підтримувати або будувати стосунки протягом більш як 4-6 місяців після втрати. Програма передбачає індивідуальну та групову роботу  протягом до 6 місяців.

Для тих, хто не мають зв’язку з близькими більше місяця або мають свідчення про те, що вони в полоні. Програма передбачає індивідуальну та групову роботу упродовж періоду до 2 місяців.

Спілкування зі спеціалістом та в колі людей, які опинилися в подібних обставинах, допомагає знайти опори всередині та зовні, отримати навички самопідтримки та здатність бути опорою для близьких, поновлення соціальних навичок, підкреслює Галина Дичковська. 

Якщо після реєстрації впродовж трьох днів не отримали зворотний зв’язок, пишіть на адресу: grief992@gmail.com

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: