fbpx

На Франківщині запрацює Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас"

Суспільство 11:07, 06.07, 2022

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” функціонуватиме на Івано-Франківщині. Там зможуть пройти реабілітацію важкохворі прикарпатці, а також військові. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

“Радію, що один із кращих реабілітаційних центрів України, а саме Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас”, функціонуватиме на Івано-Франківщині. Тому сьогодні в обласній клінічній лікарні ми провели робочу зустріч разом із директоркою центру Світланою Фоміною, головним лікарем обласної клінічної лікарні Остапом Грищуком, медичним директором Андрієм Яворським та представником Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Миколою Макаром”, – написала Онищук у фейсбуці.

Зараз у медичному закладі можна отримати реабілітаційний курс під час гострого періоду певних хвороб терміном від 2 до 3 тижнів. Щодня близько 20-30 людей тут проходять реабілітацію.

“Релокований центр може стати місцем подальшої реабілітації для тих, хто буде цього потребувати. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб “Донбас” запрацював у нашій області якомога швидше”, – запевняє голова ОВА.

Державна реабілітаційна установа Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” знаходиться у Краматорську Донецької області та надає послуги з комплексної реабілітації для дітей та дорослих з інвалідністю. 

Центр володіє потужною матеріально-технічною базою, медичним та спортивним обладнанням, яке необхідне для забезпечення комплексу реабілітаційних послуг медичного призначення при патологічних змінах, поліпшення трофічних процесів, відновлювальної терапії, досягнення найкращого ефекту в лікуванні будь-якого захворювання при найменшому навантаженні на організм пацієнта.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: