fbpx

На кафедрі в медуніверситеті зробили неординарний ремонт, зобразивши на стінах мікропрепарати. ФОТО

Суспільство 10:03, 15.10, 2020

На кафедрі гістології, цитології та ембріології ІФНМУ завершився капітальний ремонт. Повністю оновили усі приміщення, а це понад 1000 м кв. Відтепер студенти не сплутають її з жодною іншою кафедрою університету.

Масштабний ремонт розпочали влітку минулого року, повідомляється на сайті медичного університету.

В результаті на кафедрі повністю замінили електропроводку, і тепер вона відповідає потребам сучасної апаратури. Також тут замінили підлогу, в коридорі встановили підвісну стелю, оновилися також стіни, встановлена нова сантехніка. Замінили старі меблі в лабораторії, асистентських.

На стінах в коридорі зобразили мікропрепарати.

“Якось ректору ІФНМУ професору Миколі Рожку показали ескізи оформлення стін — на них колись хотіли нанести зображення мікропрепаратів. Він одразу підтримав цю ідею. Ми радилися з художником, знайомили його з виглядом мікропрепаратів, і за місяць ця талановита людина сприйняла всю гістологію, — згадує професор, завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології Сергій Геращенко. — Результат перевершив усі наші очікування. Тепер кафедру гістології ні з чим не сплутаєш. До того ж студенти впізнають мікропрепарати, зображені на стінах, тож це має і навчальний ефект”.

Нині кафедра очікує на прибуття нового обладнання, зокрема 20 нових сучасних навчальних мікроскопів.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: