fbpx

На Калущині замінюють 12 кілометрів ліній електропередачі

Суспільство 11:49, 22.06, 2021

Прикарпатські енергетики завершують реконструкцію електромереж 0,4 кВ в селі Стефанівка на Калущині. В компанії кажуть, що мешканців перепідключатимуть до перебудованих ліній уже в липні.

Повітряні лінії 0,4 кВ в с. Стефанівка, загальною протяжність 12 км, введені в експлуатацію в 1978 році і через тривалу експлуатацію вичерпали свій комутаційний ресурс, повідомляє пресслужба “Прикарпаттяобленерго”.

156 споживачів лінії живились лише від однієї трансформаторної підстанції, а відносно велика протяжність відрізків від підстанції до споживачів крайніх точок лінії не дозволяла забезпечити якісне електропостачання.

Окрім того, близько 80% опор лінії були дерев’яними, а провід – неізольований.

Щоб забезпечити мешканцям Стефанівки якісне та надійне електропостачання, проводи лінії замінили на сучасні самоутримні ізолюючі проводи. Нові лінії будуть набагато стійкіші проти сили вітру чи падіння гілок, а якщо під час буревію самоутримний провід і порветься, то ризик від нього для життя людини значно нижчий, ніж від старого неізольованого проводу. Виробники дають гарантію на ці проводи – щонайменше 30 років.

Усі дерев’яні опори замінили на залізобетонні. Ці заходи дозволять знизити ризик аварійних вимкнень на лінії та значно зменшать кількість планових ремонтів. Окрім того, найпротяжніші ділянки лінії розділять новими розвантажувальними підстанціями, що суттєво покращить якість електропостачання навіть у найвіддаленіших споживачів.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: