fbpx

На Калуському шосе у Франківську з'явився новий пішохідний перехід

Суспільство 10:40, 17.06, 2022

Нову схему організації дорожнього руху на Калуському шосе було розроблено у минулому році та протестовано на практиці. Цьогоріч було внесено невеличкі правки, які врахували конструктивні пропозиції водіїв та ще більше її покращили. Днями було нанесено нову розмітку з урахуванням усіх правок, повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

“Також ми врахували побажання і потребу мешканців та нанесли новий пішохідний перехід біля ВО «Карпати». Потреба у цьому переході назрівала багато років. У нас назбиралося багато звернень від працівників ВО «Карпати», батьків дітей, які навчаються у ліцеї ім. М. Сабата, та мешканців мікрорайону. Люди ризикували життям, перебігаючи дорогу у невстановленому місці. Ми врахували це у новій організації дорожнього руху, і тепер на Калуському шосе є новий пішохідний перехід. Як тільки з’явиться можливість, ми облаштуємо для підвищення безпеки пішоходів острівець безпеки, – зазначає Смушак. – Таким чином, ще одна вулиця нашого міста не лише отримала нову розмітку, а й стала більш безпечною для всіх учасників дорожнього руху, що є найважливішим у нашій роботі”.

За його словами, без сучасної схеми організації дорожнього руху та якісної розмітки ця вулиця була однією із найбільш небезпечних.

“Це все ми виправили фарбою, кількома дорожніми знаками та інтелектом наших фахівців-урбаністів і проєктантів”, – пояснює Михайло Смушак.

Нагадаємо, цього року вартість нанесення розмітки в Івано-Франківську становить 5,5 млн грн. Зокрема на Калуському шосе – 122 584,5 грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: