fbpx

На «Карпатнафтохімі» пояснили фінансові проблеми світовою кризою

Суспільство 13:22, 17.02, 2020

На економічний стан «Карпатнафтохіму» впливає економічна криза й спад попиту на полімерну продукцію.

Про це повідомив генеральний директор «Карпатнафтохіму» Іван Підсадюк, пише Галичина.

«Україна не володіє достатньою кількістю сировини, яка потрібна товариству «Карпатнафтохім». Так само вона не має ринку, який би був спроможний споживати і переробляти такий обсяг продукції, що виробляється на нашому підприємстві. А на світовому ринку в 2019 році відбувалися і ще нині продовжують відбуватися не зовсім зрозумілі тенденції в ціновій політиці. Там завжди наприкінці літа чи з початку осені падали ціни на нашу основну сировину – газові фракції і прямогонний бензин. Однак у листопаді-грудні минулого року ціни на сировину зросли. Так само в цей період на світовому ринку почали різко знижуватися ціни на полімерну продукцію», – зазначив Підсадюк.

Також генеральний директор ТОВ «Карпатнафтохім» назвав інші причини, які в 2019 році та особливо в останньому його кварталі не сприяли належній роботі підприємства, яке зорієнтоване в основному на експорт готової продукції. Це, зокрема, зростання на українському ринку ціни на електроенергію.

«Підрозділами управління, відділами, особливо планово-економічним, виробничо-диспетчерським, а також фахівцями виробництв прораховуються різні варіанти діяльності «Карпатнафтохіму» в поточному році. Ми шукаємо оптимальні шляхи, щоб підприємство змогло в таких умовах, які склалися, працювати. Наразі підприємство працює. Ми знайшли оптимальний варіант роботи цехів на відповідних навантаженнях. Поряд з цим інтенсивно ведеться підготовка до того, щоб провести в березні на виробництвах етилену і поліетилену та ПХВСС і КС профілактичні роботи з очищення й промивання технологічного обладнання. Для цього попередньо заплановано обидва виробництва призупинити не більш як на два тижні, щоб виконати весь комплекс намічених робіт й підготувати їх до експлуатації упродовж весняно-літнього періоду. Також вже відтепер нам потрібно почати готуватися до зупинкового ремонту на виробництвах, який буде проводитися у вересні-жовтні 2020 року», – заявив Підсадюк.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: