fbpx

На кільцевій розв'язці та об'їзній Калуша настелять два шари асфальтобетону

Суспільство 12:30, 07.11, 2021

На дорозі Т-14-19 Миколаїв – Калуш в межах Івано-Франківщини триває ремонт покриття, настелили 4,4 км нового верхнього шару.

За кошти із Державного бюджету в рамках Національного проєкту Велике будівництво триває поточний середній ремонт а/д Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш, інформує обласна Служба автомобільних доріг. Роботи здійснюють на км 67+776 – км 71+626 та км 72+186 – км 76+476.

На 4,4 км цієї дороги влаштовано верхній шар модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону на кільцевій розв’язці а/д Н-10 Стрий – Мамалига і Т-14-19, частині об’їзної міста Калуша, на вулицях Глібова і Мостиській. Роботи тривають на вулиці Литвина.

Оновлено 5 водоперепускних труб. Продовжуються роботи зі зміцнення узбіч, влаштування колекторів для відведення дощових та поверхневих вод із проїзної частини дороги.

На частині вулиці об’їзної передбачено зміцнення основи дорожнього одягу геограткою, аж опісля буде влаштовано два шари асфальтобетону.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює технічний контроль. Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: