fbpx

На коломийському ринку облаштували безплатні місця для торгівлі домашньою продукцією

Суспільство 20:42, 10.06, 2022

12 нових безплатних місць для торгівлі домашньою продукцією облаштовано на коломийському ринку. Вони позначені зеленим кольором. Знаходяться у відділі для сезонної продукції, вхід біля універмагу, повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Крім соціальних прилавків, є і звичайні. Місця вистачить для всіх. Тут можна продавати як молочну продукцію, так і городину чи ягоди.

“Насправді ми бачимо хорошу тенденцію. Потрохи і покупці, і продавці переходять у відведені місця або просять облаштувати їх. Такими малими кроками нам вдасться покращити ситуацію з торгівлею у Коломиї. Але тільки спільними зусиллями влади та людей. Особливо звертаюся до покупців, пам’ятайте: пропозиція йде туди, де є попит. Якщо ви частіше будете заходити на ринок, то продавці будуть змушені туди перейти”, – зазначає Станіславський.

Всього є 28 соціальних місць, з яких сьогодні станом на 12:00 було зайнято всього 9. А крім них, є ще багато вільних платних торгових площ.

Тому запрошую всіх на ринок. Повторюся, місця для торгівлі вистачить всім. У крайньому разі керівництво ринку зможе доставити нові.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: