fbpx

На перехресті Бельведерської і бульвару у Франківську встановлять світлофор

Суспільство 12:55, 24.11, 2021

Щоби врегулювати рух транспорту на об’єднаних бульварах у Франківську, виготовили проєкт зі встановлення світлофора на перетині вулиць Бельведерської і Південного бульвару.

Встановлення світлофора в цьому місці анонсував заступник міського голови Франківська Михайло Смушак.

“Світлофор, який мав бути, має бути і буде вже незабаром! Мова про перехрестя вулиць Південний бульвар і Бельведерська. Дуже оперативно вдалося виготовити якісний проєкт, який забезпечить безпеку усім учасникам дорожнього руху, заспокоїть та врегулює рух загалом”, – повідомив заступник мера на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.

На перехресті Бельведерської і бульвару у Франківську встановлять світлофор 1

Михайло Смушак також розповів, що раніше міська влада мала намір організувати тут рух каскадом кілець: Довга – Берегова – Північний бульвар; Північний бульвар (існуюче кільце); Північний бульвар – Панаса Мирного; Північний бульвар – Тичини; Південний бульвар – Бельведерська; Південний бульвар – Володимира Великого (існуюче кільце); Південний бульвар – Короля Данила; Південний бульвар – Гурика; Гурика – Гетьмана Мазепи. Але оскільки були свого часу прийняті інші проєктні рішення, були збудовані нові житлові та інші будинки, змінилися власники земельних ділянок, врешті змінилися вулиці, реалізувати таку ідею повною мірою сьогодні уже неможливо. Тому обмежуються встановленням світлофорів на перехрестях у цьому районі міста.

“Дуже сподіваємося на реалізацію наступного року проєкту з влаштування кільця на перехресті вулиць Довга – Берегова – Північний бульвар, адже з відкриттям з‘єднання Південного та Північного бульварів потоки транспорту змінилися, і дуже важливо тут правильно організувати рух”, – додав Смушак.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: