fbpx

На Промприладі відкриють центр спостереження за здоров'ям і змінами клімату в Карпатському регіоні

Суспільство 19:25, 27.12, 2021

Промприлад.Реновація та Товариство Червоного Хреста України підписали меморандум про співпрацю.Згідно з документом Червоний Хрест України відкриє на базі Промприлад.Реновація Центр спостереження за громадським здоров’ям та кліматичними змінами у Карпатському регіоні.

Про нове стратегічне партнерство в мережі повідомив засновник Промприладу Юрій Филюк.

«Нам важливо, щоб населення країни звертало увагу на кліматичні проблеми, адже зміни розпочинаються з нас самих, — говорить Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, — початок нашої діяльності в екологічному напрямку розпочався завдяки підтримці Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Наразі ми радіємо, що на нашому шляху зустрічаються партнери, які розділяють наші цінності та готові разом з нами долати масштабні соціальні проблеми».

За підтримки Промприлад.Реновація на базі центру будуть розміщені: школа першої допомоги Товариства Червоного Хреста України, кабінет першої психологічної допомоги, масажний кабінет, конференц-зал та магазин Товариства.

Усі кошти отримані з діяльності у центрі будуть перенаправлені безпосередньо на розвиток Центру спостереження за громадським здоров’ям та кліматичними змінами.

Окрім цього, Товариство Червоного Хреста України стає інвестором Промприлад.Реновація. Кошти, які у майбутньому будуть отримані у вигляді дивідендів від інвестиції, організація планує вкладати у розвиток діяльності Центру спостереження за громадським здоров’ям та кліматичними змінами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: