fbpx

На прикарпатській частині Дороги єдності ремонтують чотири мости

Суспільство 16:05, 27.07, 2021
НА ФОТО: ремонт мосту в Рогатині

За кошти з державного бюджету в рамках проєкту Велике будівництво на Франківщині триває капітальний ремонт автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Це частина так званої Дороги Єдності М-30 Стрий – Ізварине. На цій дорозі в межах Івано-Франківської області оновлюють чотири мости. 10 бригад працюють цілодобово.

На прикарпатській частині Дороги єдності ремонтують чотири мости 1
У Вербилівцях

Ремонтують мости в селі Вербилівці, км 63+380, у Рогатині, км 64+430 та в селі Пуків, км 71+045. На цих мостах завершили ремонт однієї проїзної смуги. На кожному влаштували перильне та бар’єрне огородження.

На прикарпатській частині Дороги єдності ремонтують чотири мости 2
В Рогатині

Аналогічні роботи проведуть на іншій смузі цих мостів.

На мосту в селі Лопушня, км 77+104, завершили всі основні роботи. Доробляють перильне огородження.

По завершенні всіх робіт на проїзній частині мостів влаштують два шари асфальтобетону та нанесуть горизонтальну розмітку, як і на всій ділянці дороги від Рогатина до межі із Тернопільською областю.

На прикарпатській частині Дороги єдності ремонтують чотири мости 3
Рогатин

Таким чином повністю оновлять дорожню інфраструктуру на 16 км автомагістралі М-30 Стрий – Знам’янка.

Замовник капітального ремонту – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу. Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Технічний нагляд – ТОВ «Незалежна інжинірингова компанія».

На прикарпатській частині Дороги єдності ремонтують чотири мости 4
Лопушня

“Від влаштування примикання з дорогою Н-09 «Мукачево – Львів» у Вербилівцях поблизу Рогатина і до укладки верхнього шару щебнево-мастикового асфальтобетону у Лопушні на межі з Тернопіллям, а між ними завершують ремонт мостів, облаштовують кільцеву розв’язку, укладають прикромочні лотки, влаштовують пішохідні доріжки і тротуари, зміцнюють і ущільнюють узбіччя, поглиблюють кювети, ліквідовують поросль”, – докладно інформує в мережі голова Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Задіяно майже пів сотні одиниць важкої дорожньої техніки, на якій понад десять бригад працюють цілодобово.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: