fbpx

На Прикарпатті через самовільну врізку газу згорів сарай, вогонь перекинувся на будинок

Суспільство 16:44, 04.03, 2020

У Надвірній по вулиці Я. Мудрого на території приватного помешкання була велика пожежа: спочатку запалав сарай, далі полум’я перекинулося на будинок та пошкодив другий поверх. Причина трагедії – несанкціоноване втручання в систему газопостачання, інформує прсеслужба АТ «Івано-Франківськгаз».

На місце події одразу прибули фахівці Надвірнянського відділення АТ «Івано-Франківськгаз». Під час обстеження приватного домогосподарства вони виявили несанкціонований підземний сталевий газопровід від газопроводу-вводу житлового будинку до сарая. Власник дому каже, що боявся відповідальності і тому хотів самовільно ліквідувати врізку.

Це й призвело до нещасного випадку, адже газ – це вибухонебезпечна горюча суміш.

«Особлива небезпека втручання в систему газопостачання полягає в тому, що воно здійснювалось самовільно. Добре, що ніхто з людей не постраждав», – каже начальник Надвірнянського відділення «Івано-Франківськгазу» Ігор Лундяк.

Окрім втрати майна, чоловікові доведеться відшкодувати завдані збитки «Івано-Франківськгазу».

Через самовільну врізку газу згорів сарай та постраждав будинок

Через самовільну врізку газу згорів сарай та постраждав будинок🔥 Вчора ввечері в м. Надвірна по вулиці Я. Мудрого на території приватного помістя була велика пожежа: спочатку запалав сарай, далі полум’я перекинулося на будинок та пошкодив другий поверх. Причина трагедії – несанкціоноване втручання в систему газопостачання.На місце подій одразу прибули фахівці Надвірнянського відділення АТ «Івано-Франківськгаз». Під час обстеження приватного домогосподарства🏠, вони виявили несанкціонований підземний сталевий газопровід від газопроводу-вводу житлового будинку до сараю. Власник дому каже, що боявся відповідальності і тому хотів самовільно ліквідувати врізку.Проте втручаючись у систему газопостачання, споживач порушив елементарні правила пожежної безпеки. Це й призвело до нещасного випадку, адже газ – це вибухонебезпечна горюча суміш.«Особлива небезпека втручання в систему газопостачання полягає в тому, що воно здійснювалось самовільно. Добре, що ніхто з людей не постраждав», – каже начальник Надвірнянського відділення «Івано-Франківськгазу» Ігор Лундяк.Тому газовики вкотре наголошують, втручатись у систему газопостачання, окрім спеціалізованої організації, не має права ніхто‼️.Що стосується споживача, то окрім втрати майна, чоловікові доведеться відшкодувати завдані збитки «Івано-Франківськгазу».

Опубліковано АТ "Івано-Франківськгаз" Вівторок, 3 березня 2020 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: