fbpx

На Прикарпатті цього місяця виявили понад 40 нелегальних мігрантів

Суспільство 21:25, 28.09, 2021

На території Івано-Франківської області за неповний місяць виявлено 43 іноземців, кожен з яких притягнутий до адміністративної відповідальності і зобов’язаний виїхати з України самостійно або ж у примусовому порядку за рішенням суду, інформує пресслужба Міграційної служби Івано-Франківської області.

Це, зокрема, стосується й 34-річного громадянина Федеративної Республіки Нігерії. Цього іноземця виявили в Івано-Франківську, а під час перевірки його документів з’ясувалося, що в чоловіка немає жодних підстав для легального перебування в Україні. За його словами, свого часу навчався у виші у Вінниці, але був відрахований. На батьківщину не повернувся, натомість періодично проживав то в Києві, то в інших містах України. Згідно з рішенням суду щодо громадянина Нігерії застосують процедуру примусового видворення, а наразі його допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців терміном на 6 місяців.

Тим часом зобов’язання повернутися до країни походження оголошено 68-річному громадянинові Азербайджанської Республіки. Чоловік має покинути територію України через те, що порушив терміни перебування в нашій країні. Операція під умовною назвою «Мігрант» триває.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: