fbpx

На Прикарпатті міграційна служба у день виборів видаватиме паспорти

Суспільство 19:15, 14.10, 2020

У суботу напередодні виборів і власне у день голосування 25 жовтня у територіальних підрозділах міграційної служби чергуватимуть відповідальні працівники для видачі громадянам оформлених паспортів, повідомляє пресслужба відомства.

Право голосу на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Для участі у виборах громадянин України повинен мати при собі паспорт громадянина України у формі книжечки або ID-картки.

“Наголошуємо на тому, що у період адаптивного карантину оформити національний паспорт можна у будь-якому з 15 територіальних підрозділів міграційної служби області за місцем безпосереднього перебування людини, тобто незалежно від місця реєстрації. ❗️Так само у період карантинних заходів громадянин України, який досягнув 25- чи 45-річного віку, може звернутися у будь-який територіальний підрозділ міграційної служби за вклейкою фото у паспорт-книжечку”, – йдеться в повідомленні.

У службі наголошують, що не допускається відмова виборцю, включеному до списку виборців на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня, якщо у паспорті не вклеєна фотографія при досягненні особою 25- та 45-річного віку або розбіжностей у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: