fbpx

На Прикарпатті найбільше вакансій у торгівлі

Суспільство 20:30, 22.03, 2021

У січні–лютому 2021 року роботодавці Прикарпаття проінформували обласну службу зайнятості про наявність 3,8 тис. вакансій.

Структура вакансій за видами економічної діяльності була такою: 25% вакансій пропонувалося в оптовій та роздрібній торгівлі; 16% – на підприємствах переробної промисловості; 14%  – у державному управлінні й обороні; 7% – в сфері охорони здоров’я, повідомляють в обласній службі зайнятості.

У професійному розрізі найбільше вакансій пропонувалося для працевлаштування працівників сфери торгівлі та послуг (26%), кваліфікованих робітників з інструментом (13%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (13%), фахівців (11%), професіоналів (11%), службовців, керівників, менеджерів (10%).

«На сьогоднішній день найбільш затребуваними на ринку праці  залишились кухарі, офіціанти, бармени, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автотранспортних засобів, бухгалтери, швачки, верстатники деревообробних професій», – зауважив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: