fbpx

На Прикарпатті обіцяють додатково спрямувати 2,7 млн грн на доплати медикам

Суспільство 13:09, 18.05, 2020

Для боротьби з COVID-19 з початку поширення захворювання на Прикарпатті було задіяно 17 закладів охорони здоров’я. Медичні послуги надавали 2327 працівників галузі охорони здоров’я. На здійснення доплат у розмірі трьох окладів за березень поточного року в області спрямовано понад 15 млн грн. З них за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету – 6,9 млн грн, коштів місцевих бюджетів – 8 млн грн (в тому числі з обласного бюджету – 1,4 млн грн). Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів під час онлайн-засідання Державної комісії технічно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Станом на 29 квітня поточного року кошти на виплату надбавок перераховані на рахунки закладів охорони здоров’я. Також, як зауважив керівник області, наразі розглядається можливість додаткового спрямування фінансового ресурсу на доплати медичним працівникам, які надавали допомогу хворим з COVID-19, у сумі 2,7 млн гривень із обласного бюджету.

Найбільше пакетів медичних послуг на лікування хворих із COVID-19 отримали Надвірнянська ЦРЛ – 20; Коломийська ЦРЛ – 17; Івано-Франківська ЦМКЛ – 15; Городеківська ЦРЛ – 13; Івано-Франківська МКЛ № 1 і Калуська ЦРЛ – по 12; Богородчанська ЦРЛ – 11. Серед обласних закладів найбільше пакетів медичних послуг отримали: обласна клінічна лікарня – 13; обласна дитяча клінічна лікарня – 8; фтизіопульмонологічний центр – 7; обласний перинатальний центр – 7; госпіталь ветеранів війни – 5. По 3-4 пакети отримали Прикарпатський обласний наркологічний центр; Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я.

Окрім того, на Івано-Франківщині розпочався і триває процес подання закладами охорони здоров’я заяв на укладання договорів з НСЗУ за пакетами медичних послуг, пов’язаних з COVID-19. Станом на сьогодні 2 заклади вже уклали відповідні угоди: Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та КНП «Районна лікарня» Калуської районної ради.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: