fbpx

На Прикарпатті розробили графіки можливих обмежень та вимкнень світла на 2023-2024 роки

Суспільство 14:37, 01.09, 2023

Енергетики розробили графіки можливих обмежень та вимкнень світла на 2023-2024 рр. Нові графіки набирають чинності з 1 жовтня 2023 року та будуть дійсними до 30 вересня 2024 року включно. Знайти їх можна на сайті Обленерго в Додатку №5 (головна сторінка сайту – «Укласти договір» – «Укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії для юридичного (побутового) споживача»).

“Рішення про запровадження графіків приймає НЕК «УКРЕНЕРГО» за погодження профільного міністерства та доводить до обов’язкового виконання для всіх енергокомпаній. У разі введення графіків користувачів буде повідомлено заздалегідь”, – повідомили в “Прикарпаттяобленерго”.

Графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) та графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ), графіки аварійного відключення споживачів електричної енергії (ГАВ), автоматичне частотне розвантаження (АЧР) були розроблені АТ «Прикарпаттяобленерго» та погоджені у Регіональному диспетчерському центрі Західного регіону НЕК «УКРЕНЕРГО» та Івано-Франківською Обласною військовою адміністрацією.

Такі графіки вводилися минулого року після обстрілів критичної інфраструктури з боку рф. Якщо ворог знову розпочне атаки на українські об’єкти енергетики, внаслідок чого виникне дефіцит в енергосистемі, тоді графіки будуть застосовані.

“АТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до установ, підприємств та організацій: на випадок вимкнення електропостачання необхідно виконати комплекс заходів щодо забезпечення встановлених режимів електроспоживання (визначення струмоприймачів, які підлягатимуть обмеженню і відключенню, осіб, відповідальних за виконання встановлених режимів, порядку оповіщення персоналу), а також розробити організаційно-технічні заходи з безаварійної зупинки окремих виробництв та використання власних резервних джерел живлення”, – йдеться в повідомленні.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: