fbpx

На Прикарпатті Служба судової охорони шукає працівників

Суспільство 09:31, 20.10, 2019

На Прикарпатті запрацює Служба судової охорони. Зараз охорона судів покладалася на два органи — Національну поліцію і Національну гвардію. Вже з 2020 року функції охорони всіх органів судової влади покладуть на Службу судової охорони.

Служба судової охорони в Івано-Франківській області оголосила конкурс на заміщення вакантних посад.

Посадовий оклад – 7050 гривень. Грошове забезпечення  складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) письмова заява про участь у конкурсі, у якій також зазначається надання згоди на проведення спеціальної перевірки стосовно неї відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) копія паспорта громадянина України;

3) копії (копії) документа (документів) про освіту;

4) заповнена особова картка визначеного зразка, автобіографія, фотокартка розміром 30 х 40 мм;

5) декларація, визначена Законом України «Про запобігання корупції» (роздрукований примірник із сайту Національного агентства з питань запобігання корупції);

6) копія трудової книжки (за наявності);

7) медична довідка про стан здоров’я, форму і порядок надання якої визначають спільно центральний орган виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері державної служби та центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

8) копія військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, перед складанням кваліфікаційного іспиту пред’являє Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області паспорт громадянина України.

Документи приймаються з 10 до 24 жовтня 2019 року до 18 год. 00 хв. за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14а.

Місце, дата та час початку проведення конкурсу: Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11), 30 жовтня 2019 року о 10 год. 00 хв.

Дізнатися більше про конкурс на зайняття вакантних посад у територіальному управлінні Служби судової охорони можна на сайті Судової влади України.

Контакти: Івано-Франківськ, вул. Національної Гвардії, 14а, 0342530378, 0984584238, 0972498557

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: