fbpx

На Прикарпатті стартують обласні конкурси проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Суспільство 20:44, 28.05, 2020

1 червня стартує одинадцятий обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, інформує пресслужба Івано-Франківської облради.

Відзначимо, що у зв’язку з карантином проведення конкурсу довелося відтермінувати, однак органи місцевого самоврядування все ж зможуть претендувати на кошти обласного бюджету для впровадження своїх проєктів та програм.

Проєктні заявки прийматимуться за чотирма пріоритетними напрямками, визначеними радою конкурсу. Як і в попередньому році, пріоритетами конкурсу залишаються розвиток туристично-рекреаційної сфери, стимулювання економічного розвитку громад, сільських та гірських територій і підвищення рівня екологічної безпеки.

Новим пріоритетним напрямком одинадцятого конкурсу визначено розвиток альтернативної енергетики. Такі проєкти можна буде реалізовувати шляхом встановлення вуличного освітлення із використанням відновлювальних джерел енергії, встановлення відновлюваних джерел енергії (сонячні та/або вітрові установки) в закладах бюджетної сфери та встановлення сонячних колекторів для підігріву води для потреб гарячого водопостачання в закладах бюджетної сфери.

Максимальний розмір співфінансування проєктів для органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районного значення з обласного бюджету – 300 тисяч гривень, для об’єднаних територіальних громад – 500 тисяч гривень, що становитиме не більш як 50% від загального бюджету.

Разом з цим першого червня стартує прийом заявок на дев’яті обласні конкурси “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада” та “Краща етнокультурна громада”.

Прийом заявок на дев’яті обласні конкурси та одинадцятий обласний конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування триватиме до 31 серпня 2020 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: