fbpx

На Прикарпатті у квітні оформили понад 16 тисяч закордонних паспортів

Суспільство 15:07, 09.05, 2022

В Івано-Франківській області у квітні оформлено майже 20 з половиною тисяч документів, у тому числі громадяни оформили 16 386 паспортів громадянина України для виїзду за кордон і 4097 паспортів громадянина України у вигляді ID-картки, інформує Мігаційна служба в Івано-Франківській області.

У штатному режимі працюють усі територіальні підрозділи міграційної служби Івано-Франківської області. Надаємо послуги громадянам з усіх регіонів україни незалежно від місця реєстрації громадян.

В усіх територіальних підрозділах здійснюється оформлення паспортів громадянина України чи закордонних паспортів.

«Звертаємо увагу на те, що електронна черга наразі не працює. Прийом громадян проводиться у порядку живої черги, яка щодня формується власне громадянами. Наголошуємо на тому, що терміни виготовлення документів і їх доставки у територіальні підрозділи через різні причини можуть не дотримуватися», – йдеться в повідомленні.

На сайті ДМС України є електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів». Сервіс https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html працює для того, щоб з його допомогою ви дізналися про стан готовності вашого документа.

Громадяни мають можливість продовжити чинність закордонних паспортів, терміни дії яких закінчилися. Отримання послуги – у день звернення. Мова про паспорт громадянина України для виїзду за кордон, неважливо – біометричний чи не біометричний, незалежно від місця його оформлення і місця реєстрації проживання особи. Продовжуються терміни дії закордонних паспортів як дорослих, так і дітей. Паспорти з дійсними термінами дії не продовжуються.

Також міграційна служба продовжує вклеювати фотографії дитини (дітей) у закордонний паспорт матері. Документ з вклеєною фотографією (фотографіями) буде дійсним документом для перетину кордону матері з дітьми. Вклеюються фото дітей віком від 1 дня до 18 років.

«Від вас: закордонний паспорт, паспорт громадянина України, свідоцтво про народження дитини (якщо вік дитини 14 і більше років – ID-картка), 2 фотографії розміром 3,5 на 4,5», – повідомляють у відомстві.

У паспорт громадянина України у формі книжечки є можливість вклеїти фотографію за досягненням особою віку 25 чи 45 років. З собою треба мати паспорт-книжечку і 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: