fbpx

На Прикарпатті виявили 15 іноземців, які порушили міграційне законодавство

Суспільство 16:41, 23.07, 2021

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області у взаємодії з поліцейськими, а в окремих випадках із службовцями прикордонного оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону за останній час виявили на території Прикарпаття 15 іноземців, які порушили міграційне законодавство під час перебування в Україні.

З них – 5 осіб з неврегульованим статусом, яких зазвичай називають нелегальними мігрантами. Кожного з цих іноземців, а йдеться про 3 громадян Російської Федерації, громадянина Турецької Республіки і громадянина Республіки Молдови, притягнуто до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу) і зобов’язано до визначеного строку покинути Україну повідомили у пресслужбі міграційної служби.

Крім того, виявлено з десяток правопорушень, пов’язаних з перебуванням іноземців в Україні з недійсними документами або ж без документів з причин втрати. На правопорушників було накладено штрафних санкцій на загальну суму майже 30 тисяч гривень, які стягуються на користь держави.

Працівники міграційної служби здійснюють подальші заходи щодо документування фактів порушення міграційного законодавства. Системними стали профілактичні відпрацювання у курортних містечках та місцях туристичного відпочинку.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: