fbpx

На Прикарпатті з допомогою американських лікарів хочуть створити реабілітаційний центр для дітей війни

Суспільство 20:24, 26.10, 2023
НА ФОТО: фото - Карітас - Івано-Франківськ, Фейсбук

Відбулася зустріч між Івано-Франківським національним університетом та приватним дослідницьким американським університетом Вандербільта, на якій обговорювали реалізацію проєкту клініки психологічної реабілітації дітей та підлітків, які постраждали від війни.

Доктор Пол Мур, професор педіатрії  із кафедри клінічної фармакології та педіатрії приватного дослідницького американського університету Вандербільта, місто Нашвіл, штат Теннессі США, і його колега, практикуючий дитячий психіатр Хізер Вотрехауз, поділилися досвідом.

«Такий реабілітаційний центр важливий для Прикарпаття і України. Для цього сприяє все: і природа, і тиша, є фахівці, які можуть надати тут необхідну допомогу», – зазначив в.о. ректора ІФНМУ Микола Островський.

Своїм досвідом роботи з психотерапевтичної, фізичної та психологічної реабілітації дорослих також поділилися і колеги з Києва, представники організації Центру психологічного консультування та травматерапії “Відкриті двері” (Open Doors). Вони також будуть одними із учасників проєкту стосовно консультування можливості відкриття такої клініки.

«Важливо, що цей центр буде розвиватися не тільки в рамках психотерапії як практичних лікарів, але також і з академічною складовою від нашого університету. Зустріч проведена для того, щоб обмінятися досвідом з колегами із Америки, які працювали з дітками із травмами після війни, зокрема, з Іранку, Ірану, В’єтнаму», – відзначив  Денис Волинський, доцент кафедри терапії №2 та медсестринства ІФНМУ.

Наразі реалізація проєкту – відкриття реабілітаційної клініки психологічної реабілітації дітей та підлітків, які постраждали від війни –  на стадії обговорення організаційних, структурних аспектів та обміну досвідом. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: