fbpx

На Прикарпатті заклади харчування перевірятимуть у позаробочий час та у вихідні

Суспільство 17:24, 23.06, 2020

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини було прийнято рішення перезавантажити підхід і формат проведення перевірок та обстежень: відтепер Держпродспоживслужба перевірятиме дотримання санітарно-епідемічних вимог в позаробочий час та у вихідні дні.

 Перевірки будуть фільмуватись, а до участі в них будуть залучатись представники громадських організацій, Національної поліції та ЗМІ.

Після другого факту фіксації порушення в одному і тому ж закладі будуть подаватись пропозиції до розгляду Регіональною комісією з ТЕБ і НС щодо прийняття рішення про припинення його діяльності.

Так, протягом 18-21 червня 2020 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області уже проведено 758 моніторингових відвідувань закладів громадського харчування, повідомили у пресслужбі обласного управління Держпродспоживслужби.

Виявлено 207 порушень, що становить 27,3 %, видано 272 приписи та пропозиції, складено 49 протоколів про порушення карантинних вимог, направлено 33 інформації до органів влади та місцевого самоврядування та 15 – до органів Національної поліції.

За порушення карантину передбачений чималий штраф: для громадян – від 17 тис. грн до 34 тис. грн, а для посадових осіб – від 34 тис. грн до 170 тис. грн.

«Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких. Ризик захворювання різко знижується при використанні масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції.
 Якщо ви бачите порушення карантинних вимог громадянами чи суб’єктами господарювання – повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389 або звертайтесь до територіальних управлінь», – закликають у Держпродспоживслужбі.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: