fbpx

На сесії облради Олег Атаманюк порушив питання ремонту доріг у Косівському районі

Суспільство 13:19, 23.12, 2019

Депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк запитав у директора ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова про ремонт автомобільних доріг  С090801 Пістинь – Космач та о090702 Загайпіль – Пістинь, інформує пресслужба партії. 

«Дорога Пістинь – Космач потребує подальшого ремонту. Попри позитивну динаміку в ремонті цієї дороги, коли нам практично щороку вдається поступово ремонтувати фрагменти дорожнього покриття, вона потребує подальшого фінансування для завершення капітального ремонту. Що планується зробити у 2020 році? 
Друге питання, яке турбує мешканців мого округу, це дорога Загайпіль – Пістинь, зокрема, в межах населених пунктів Микитинці та Пістинь. Уже впродовж декількох років від керівництва держадміністрації я чую обіцянки про ремонт цієї ділянки дороги. У громаді складається напружена ситуація. Особливо це було відчутно у той момент, коли, вимагаючи будівництва дороги Яблунів – Делятин, протестувальники блокували дорогу у Стопчатів і дорога Загайпіль – Пістинь залишалось найближчою сполучною артерією між Коломийським і Косівський районами. Люди також хотіли вдатись до блокування дороги. Зважаючи на здоровий глузд і обіцянки здійснити ремонт цієї ділянки, блокування не відбулось. Проте обіцянок попередня влада так і не дотрималась», – говорить Атаманюк. 

Сазонов відповів, що він має сподівання, що дороги Загайпіль – Пістинь і Пістинь – Космач будуть профінансовані у наступному році із залученням коштів з різних джерел. 

«Що стосується поточного дрібного ремонту в межах тих населених пунктів, які ви назвали, то я давав завдання щодо цього і перевірю його виконання», – говорить директор ДП «Дороги Прикарпаття».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: