fbpx

На що звернути увагу, перш ніж купити холодильник

Суспільство 09:59, 09.09, 2019

Купівля холодильника – відповідальна справа, адже ця техніка має слугувати не один рік. Тому зверніть увагу на подане нижче, щоб зробити правильний вибір та придбати холодильник в розстрочку максимально вигідно.

Тип системи охолодження

  • Холодильники абсорбційні

Така техніка працює на відборі й видаленні надлишкового тепла за допомогою випаровування і поглинання парів води при проходженні через гарячу камеру з високим тиском і холодну камеру з дуже низьким тиском. Незважаючи на безшумність і екологічність, подібні системи досить дорогі та мають низьку енергетичну ефективність.

На що звернути увагу, перш ніж купити холодильник 1

  • Термоелектричні холодильники

Конструкція досить проста і надійна, але недосконала – зі збільшенням обсягу камери значно збільшується енергоємність – тому використовується в основному в мініхолодильниках і кулерах.

  • Компресійні холодильники

Принцип роботи побудований на циклічних фазових переходах холодоагенту в різні термодинамічні стани.

У процесі такої циркуляції і відбувається охолодження в камері холодильника. Використання 2 компресорів дозволяє збільшити потужність пристрою і забезпечує автономність роботи холодильної та морозильної камер. На сьогоднішній день саме компресійні холодильники складають переважну більшість в магазинах АЛЛО.

Клас економічності

Міжнародні стандарти передбачають 9 класів енергоекономічності – від найвищого A++ до найнижчого G. Букви йдуть в алфавітному порядку, тому дивіться на наклейки: що ближче намальована на них буква до А ++, тим менше електроенергії потрібно моделі холодильника.

Кількість камер, об’єм і розміри

  • З однією камерою

Складаються з холодильного відсіку та морозильника. Об’єм холодильної камери коливається від 25 до 140 літрів, а морозильної – від 4 до 60. Висота однокамерних приладів – близько 150 сантиметрів, а ширина – 60.

  • З двома камерами

Крім холодильної, мають окрему морозильну камеру. Обсяг холодильної камери становить 140-200 літрів, морозильної – 50-160 літрів. Висота таких холодильників від 130 до 210 сантиметрів. Двокамерні холодильники зазвичай випускаються з набагато більшим набором функціональних можливостей, ніж однокамерні.

  • Холодильники Side-by-Side

Це дуже місткі, їх обсяг може досягати 1200 літрів, вони набагато ширші стандартних холодильників: від 80 до 125 сантиметрів, але зрідка бувають понад 2 метри. Дверцята, що відчиняють в різні боки, дають відмінний доступ до всіх камер холодильника, яких, як правило, буває декілька.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: