fbpx

На Верховинщині перекрили дорогу: вимагають ремонту та покарання для організаторів та учасників дорожніх тендерів

Суспільство 14:04, 17.07, 2019

Сьогодні жителі Верховинського району розпочали безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя у районі.

Акцію розпочали на роздоріжжі в селі Ільці Верховинського району об 11.00 годині. Активні жителі перекрили проїжджу частину центральної догори Р24, повідомили учасники акції у групі Карпати SOS у Фейсбуці.

На Верховинщині перекрили дорогу: вимагають ремонту та покарання для організаторів та учасників дорожніх тендерів 1

Серед вимог учасників акції:

  • Звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до своїх повноважень та зобов’язань по відновленню мостів в с. Буковець та с. Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в с. Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об’єктах.
  • Документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 Татарів – Кам’янець-Подільський на ділянці Ворохта – Верховина.
  • Притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій, що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому Законом порядку.
  • Негайно розпочати роботи по поточному ремонту автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта – Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в с. Красник (Довгі толоки) Верховинського району, підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі білоруських туристів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: