fbpx

На Верховинщині провели Всеукраїнський зимовий збір юних рятувальників «Буковець 2020»

Суспільство 15:06, 14.01, 2020

Ефективно діяти у надзвичайних ситуаціях. До цього школярів готує Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» у партнерстві із прикарпатською ДСНС. Спільно організовують навчально-тренувальні збори юних рятувальників.

Нинішні зимові канікули “Школа безпеки” теж використала з вигодою для школярів. Відтак до Буківців з’їхалися старшокласники з шести областей України та міста Києва. Всього понад два десятки команд, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Головний девіз учнівської “Школи безпеки”: “Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти”. Тому програма таких навчально-тренувальний зборів підпорядкована насамперед підвищенню рівня практичної підготовки, наданню само- та взаємодопомоги, набуттю навиків автономного виживання, умінню врятуватися за допомогою найпростішого спорядження.

Набути технічної і тактичної майстерності в екстремальних умовах юним рятувальникам допомагали фахівці Івано-Франківського обласного управління ДСНС. Вони навчали дітей долати сніжно-льодові схили гір, проводити пошук і транспортування постраждалих та надавати їм першу домедичну допомогу.

Зимовий навчально-тренувальний збір вихованців «Школи безпеки» відбувається уже десятий рік поспіль. Як правило, його фінальним акордом є учнівське багатоборство з пошуково-рятувальних заходів у горах. Таке суперництво зазвичай потребує неабиякої вправності та юнацького завзяття.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: