fbpx

На Верховинщині виявили нелегального мігранта з Росії: оштрафували та зобов'язали виїхати з України

Суспільство 15:07, 15.11, 2021

Працівники міграційної служби на території Верховинського району на Івано-Франківщині виявили 30-річного громадянина Російської Федерації, який перевищив термін перебування в Україні. Правопорушник притягнутий до адміністративної відповідальності (стягнення штрафу) і зобов’язаний виїхати з України.

Верховинський район є прикордонною територією до Румунії. Протяжність державного кордону з сусідньою країною становить майже 50 кілометрів, причому без пунктів пропуску. Це потребує належної взаємодії міграційників з прикордонниками і співробітниками поліції щодо забезпечення охорони кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів. Водночас це профілактична робота на випередження.

За словами керівниці Верховинського відділу УДМС в Івано-Франківській області Надії Кіндратяк, цьогоріч працівники міграційної служби на території району виявили 6 неврегульованих мігрантів-іноземців – трьох громадян Російської Федерації, а також громадян Республіки Молдови, Ресубліки Албанія і Французької Республіки. У двох випадках виявлення порушень міграційного законодавства стало наслідком доброї співпраці з прикордонною службою.

У кожному випадку за вчинення адміністративного правопорушення іноземці сплатили штрафи, а до п’ятьох правопорушників було застосовано адміністративно-правові заходи щодо їх примусового повернення з України.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: