fbpx

На ВО "Карпати" запрацювала безкоштовна електрозаправка

Суспільство 11:15, 27.10, 2020

В Івано-Франківську на ДП ВО “Карпати” запрацювала електрозаправна станція.

Відкрили її в рамках проєкту Транскордонна зелена транспортна мережа, основна мета якого – популяризація екологічних видів транспорту, а вони, переконують власники автомобілів, мають ряд переваг. Передовсім не виділяють у довкілля шкідливих викидів, а ще дозволяють суттєво економити, йдеться у сюжеті Канал 402.

Щоб підживитись наповну, такому авто знадобиться 3-4 години. Цієї зарядки вистачить щонайменше на сотні кілометрів. І, якщо користуватись безкоштовними зарядними станціями, то один кілометр поїздки коштуватиме копійки.

“Вартість одного кілометра – це приблизно 15-20 копійок на одній зарядці. Але, якщо мова йде про комерційний тариф, де ми заражаємось на публічних зарядних станціях платних, тоді вартість кілометра приблизно 1 гривня”, – каже співзасновник компанії “Вольт Авто” Тарас Назарук.

Це вже третя зарядна станція для електромобілів, яку відкрили в Івано-Франківську в рамках транскордонного проєкту. Окрім України, участь у ньому беруть Угорщина, Словаччина та Румунія.

Загалом, у різних містах має з’явитись майже чотири десятки таких екозаправок. Це дозволить Івано-Франківську приєднатись до мережі європейського електромобільного сполучення, а закордонним гостям зручно та комфортно підзаряджати свої авто.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: