fbpx

Начальник районного військкомату на Прикарпатті отримав протокол про корупцію

Суспільство 17:55, 29.08, 2023

На Прикарпатті начальник районного військкомату взяв на роботу дружину. Незважаючи на конфлікт інтересів, півтора року виписував їй і собі премії.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області виявили факт недотримання начальником районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат) антикорупційного законодавства.

Дружина службовця військкомату працювала у прямому підпорядкуванні свого чоловіка.

Начальник ТЦК не вжив заходів з недопущення конфлікту інтересів та не повідомив про це відповідні органи у встановленому Законом порядку.

Крім того, діяв в умовах порушення законодавства і в період з квітня 2022 по липень 2023 року підписував документи про нарахування премій та надбавок собі і дружині.

Відповідальність за вчинені правопорушення передбачена ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порушення цих вимог передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 1700 до 6800 гривень, інформує Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: