fbpx

Нацгвардія запрошує на службу в гірську роту

Суспільство 12:15, 15.01, 2020

Запрошують на контрактну службу до гірсько-патрульної роти в/ч 1241 Національної гвардії України.

“Тут ви зможете реалізувати себе, якщо не боїтеся викликів і прагнете до самовдосконалення і виховання в себе таких рис, як відповідальність, цілеспрямованість і стійкість”, – мотивують кандидатів.

Зарплатня військовослужбовця за контрактом – від 10 тис. грн, плюс соцпакет, якісне медичне обслуговування, обов’язкова щорічна відпустка від 30 до 45 днів.

Гірсько-патрульна рота української Нацгвардії створена у серпні 2016 року за взірцем гірських підрозділів жандармерії Румунії – з метою надання допомоги поліції в забезпеченні громадського порядку у місцевості зі складним рельєфом, передусім гірській. Обслуговування гірської території складне і специфічне, а потік туристів з кожним роком зростає.

Військовослужбовці окремої гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання базуються в місті Яремче Івано-Франківської області.

Для уточнення вимог та вакансій звертатися за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 161, в/ч 1241, а також телефонуйте за номером: 0342757739.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: