fbpx

Надійний захист двигуна за допомогою мастила Liqui Moly

Суспільство 13:43, 26.10, 2020

Моторне мастило Лікві Молі 5W30 досить популярне у вітчизняних автомобілістів. Це продукція відомого німецького бренду, який славиться якісною автохімією.

Переваги продукції

Моторне мастило Лікві Молі

Німецька компанія випускає товари, які вирізняються:

  • незмінно високою якістю;
  • захистом деталей від тертя;
  • універсальністю використання;
  • тривалістю служби.

Мастило – унікальна рідина, в складі якої є особлива присадка. Виробник додає в мастило дисульфід молібдену. Це спеціальна речовина, яка складається з двох молекул сірки та молекули молібдену.

Молекули сірки аналогічні за розміром з молекулами металу. Це означає, що вся поверхня деталей всередині двигуна покрита надміцною плівкою. Міцність цієї плівки можна порівняти з міцністю металу. Але, незважаючи на міцність, покриття знаходиться в рухомому стані.

Тобто присадка MoS2 відповідає за зниження тертя окремих деталей. Надійне мастило змащує всі деталі, забезпечуючи оптимальний режим роботи з мінімумом тертя. Щоб товщина плівки була постійною, потрібно весь час використовувати саме мастило цього виробника.

Змащувальний матеріал додатково грає роль тепловідводу, тобто всі деталі механізму не перегріваються. Таким чином забезпечується неймовірна тривалість роботи двигуна в оптимальному температурному режимі.

Чи є недоліки?

Деякі власники авто стверджують, що властивості мастила Лікві Молі дещо перебільшені. На їхню думку, присадка з дисульфіду молібдену перетворюється на кокс всередині двигуна. Але так можуть стверджувати лише ті, хто зовсім не розбирається в двигунах. Перетворення речовини на кокс в результаті перегрівання загрожує лише техніці з несправним двигуном.

Розплавлення речовини та перетворення її на кокс можливі лише при температурі вище 1000 градусів. В нормальному режимі роботи двигун не нагрівається до таких показників.

Закоксованість можлива лише при значному ступеню зносу деталей. Тобто такому мотору потрібен серйозний ремонт, а не проста заміна мастила. Мотор в нормальному стані без несправностей надійно захищений мастилом Лікві Молі.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: