fbpx

Найактивнішим - бонуси: університет нафти й газу ярмаркує на підтримку ЗСУ

Суспільство 14:57, 25.10, 2022

Сьогодні, 25 жовтня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу триває благодійний ярмарок, виручені від якого кошти будуть направлені на підтримку Збройних сил України.

З цією ініціативою виступив Студентський профком університету, її активно та масово підтримали студенти всіх інститутів.

У холі головного корпусу ІФНТУНГ від самого ранку гамірно: студенти розкладають товари, виготовлені власноруч чи приготовані за власний кошт. На ярмарку можна придбати смаколики, солодощі, домашню випічку, а також купити книжки, підручники, картини, сувеніри, ігри, теплі речі тощо.

На перервах викладачі і студенти матимуть змогу поласувати домашнім смачненьким, а також прикрасити інтер’єр кафедри, кабінету, кімнати в гуртожитку чи власної оселі, поповнити свою домашню бібліотеку фаховою чи художньою літературою.

Першокурсниця Інституту природничих наук і туризму Тамара Коваль ділиться враженнями: «Всі наші студенти розуміють, наскільки це важливо. Вони свідомі, що донати є частиною корисної загальної справи. Багато студентів принесли з дому домашню випічку, варення, смаколики, оформлені в патріотичних кольорах. Гроші збираємо на потреби військових. Скільки назбираємо – важко передбачити. Кому передамо, будемо вирішувати, коли підіб’ємо підсумки та обговоримо у Студентському профкомі сьогодні після акції».

Найактивнішим - бонуси: університет нафти й газу ярмаркує на підтримку ЗСУ 1

З нею солідарна й студентка Інституту економіки та менеджменту Христина Василів: «Студенти нашого інституту теж активно відгукнулись на ініціативу профкому. Ми з однокурсницями приготували десерт, хтось ділився своїми речами. Ціни ставимо невисокі, але кожен охочий може заплатити свою більшу ціну. Одне варто додати, що нікого запрошувати до організації та участі в благодійному ярмарку двічі не доводилось. Тут ми демонструємо нашу позицію: «Віримо в ЗСУ! Підтримуємо ЗСУ!».

Щоб заохотити організаторів та учасників ярмарку, адміністрація інститутів погодилась на ініціативу додати бали за активну громадянську позицію при нарахуванні стипендій студентам-організаторам ярмарку того інституту, який назбирає найбільшу кількість грошей.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: