fbpx

Найкращі клініки Іспанії для іноземних пацієнтів

Суспільство 20:46, 14.05, 2023

Останніми роками Іспанія стала одним із провідних напрямків медичного туризму, приваблюючи іноземних пацієнтів з усього світу, які шукають високоякісні медичні послуги за конкурентоспроможними цінами. 

Щоб допомогти зорієнтуватися у величезній кількості варіантів, важливо мати надійного партнера, і саме тут на допомогу приходить сервіс Clinics On Call. Як топовий постачальник послуг медичного туризму, платформа пов’язує пацієнтів із мережею першокласних клінік і медичних установ в Іспанії, гарантуючи, що вони отримають найкраще обслуговування, яке відповідає їхнім потребам.

Основні напрямки іспанських клінік

Іспанські клініки спеціалізуються на різних медичних спеціальностях і надають послуги світового класу як місцевим, так і іноземним пацієнтам. Нижче ми розглянемо деякі з основних галузей, у яких іспанські лікарні досягли великих успіхів:

 • Онкологія: В установах використовується найсучасніше діагностичне обладнання, як-от сканери ПЕТ-КТ і сучасні апарати МРТ, для точного виявлення раку і розробки цільових стратегій лікування.
 • Нейрохірургія: Оснащені найсучаснішими операційними залами і передовими технологіями візуалізації, клініки дають змогу нейрохірургам проводити складні процедури з точністю і мінімальною інвазивністю.
 • Лікування хвороб Паркінсона і Альцгеймера: Іспанія стала центром досліджень і лікування нейродегенеративних захворювань, таких як хвороба Паркінсона і Альцгеймера. 
 • Ортопедія: іспанські ортопедичні центри відомі своїм досвідом лікування широкого спектра захворювань опорно-рухового апарату – від спортивних травм до заміни суглобів. 

Найкращі клініки Іспанії

 • Клініка Текнон, розташована в Барселоні, є престижним медцентром, що пропонує комплексні послуги з лікування складних патологій. У клініці, де працює команда експертів-онкологів, нейрохірургів і спеціалізований медичний персонал, використовуються передові діагностичні інструменти та новітні методи лікування.
 • Мережа клінік Кірон Салюд (Quirónsalud): Будучи одним з найбільших приватних постачальників медичних послуг в Іспанії, Quirónsalud управляє численними клініками по всій країні, багато з яких спеціалізуються на лікуванні рідкісних і складних захворювань. Мережа Quirónsalud оснащена передовими технологіями, як-от сканери ПЕТ-КТ і лінійні прискорювачі, щоб забезпечити найвищий стандарт лікування онкології та інших патологій, приділяючи при цьому першочергову увагу комфорту і задоволеності пацієнтів.
 • Клініка Університету Наварри, що приділяє велику увагу дослідженням та інноваціям, є провідною установою в галузі лікування раку. Всесвітньо визнана команда онкологів і дослідників спільно розробляє і впроваджує революційні методи лікування. 

Усі клініки Іспанії ви можете подивитися на сайті clinicsoncall.com.

Переваги медичного туризму в Іспанію

 • Доступ до сучасних методів і передових методів лікування: Це гарантує, що іноземні пацієнти мають доступ до новітніх діагностичних інструментів і варіантів лікування, які можуть бути недоступні в їхніх країнах.
 • Високоякісне медичне обслуговування: Испанские врачи відомі далеко за межами країни. Також клініки оснащені найкращим обладнанням. 
 • Економія коштів: У багатьох випадках пацієнти можуть заощадити до 50% і більше на вартості лікування проти цін в США, Англії тощо.
 • Скорочення часу очікування: Медичний туризм допомагає пацієнтам уникнути тривалих періодів очікування консультацій, діагностики та лікування.
 • Індивідуальний підхід і увага: Багато медичних установ приділяють велику увагу індивідуальному підходу та увазі до своїх пацієнтів. 

Медичний туризм до Іспанії з Clinics On Call

Clinics On Call – провайдер медичного туризму, який спеціалізується на наданні допомоги іноземним пацієнтам в організації поїздок до Іспанії для проходження лікування. Комплексні послуги компанії забезпечують безперешкодний і безстресовий досвід для пацієнтів:

 • Вибір клініки: сервіс тісно співпрацює з топовими клініками Іспанії, що дає змогу підібрати найбільш адаптивний медцентр.
 • Візова підтримка: Процес отримання візи може бути складним для пацієнтів, які вирушають на лікування за кордон. Clinics On Call надає допомогу в оформленні віз і гарантує, що у пацієнтів є всі необхідні документи для отримання медичної візи. Це включає підготовку листів-запрошень від обраної клініки, надання доказів наявності фінансових коштів, а також координацію дій з відповідними консульськими службами для полегшення процесу отримання візи.
 • Організація всіх необхідних послуг: Clinics On Call не обмежується допомогою пацієнтам у пошуку відповідної клініки та отриманні візи. Компанія піклується про різні логістичні аспекти медичного туризму, як-от організація проживання, транспорту та послуг перекладача.

Якщо у вас залишилися запитання, ви можете їх поставити координаторам сервісу Clinics On Call.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: